Internetowe buxy - czyli dobry sposób na powiększenie dochodów!

Wiele osób chciałoby zarobić w Sieci dodatkowe pieniądze, jednak nie każdy wie, co mógłby w tym kierunku poczynić. Okazuje się jednak, że sposoby na zarabianie w Internecie są bardzo łatwo dostępne i nie wymagają często od nas posiadania jakichkolwiek zaawansowanych umiejętności.

Bardzo popularne stało się w prawdzie ostatnio pisanie płatnych tekstów typu precle, ale jest jeszcze jeden sposób, który okazuje się być jeszcze prostszy, a zarazem bardziej dochodowy. Programy PTC, które często nazywa się buxami, są międzynarodowymi serwisami internetowymi, których uczestnicy zapisują się w celu oglądanie reklam za pieniądze. Myliłby się jednak ten, kto sądziłby, że tylko na tym polega zarabianie na tego typu stronach. Osoby, które uzyskują najwyższe dochody na tego typu działalności potwierdzają zgodnie, że kluczem do wysokich zarobków jest w tym przypadku inwestowanie. Najpierw musimy włożyć trochę pieniędzy w reklamę buxa, zawierającą nasz reflink. Dzięki temu, każda osoba, która po wejściu na stronę z bannera reklamowego zapisze się do serwisu, zostanie naszym poleconym. Za każdą obejrzaną przez taką osobę reklamę, otrzymywać będziemy dodatkowe pieniądze. W drugiej kolejności powinniśmy zainwestować pieniądze w konto premium.

Tego typu członkostwo zapewnia nam większe profity za klikanie w reklamy, a jednocześnie zwiększa prowizje za poleconych. Będziemy mogli także wtedy wypożyczyć dużą liczbę tak zwanych refów, co pozwoli nasze zarobki kilkanaście razy pomnożyć.Autor

BRU.pl Opublikowano 26 czerwca 2014, 19:01
Wyświetleń: 772