Zarabianie przez klikanie – czy gra jest warta świeczki?

Każda osoba, która rozpoczyna swoją przygodę z zarabianiem w Internecie, najczęściej rozpoczyna od metody, która na początku wydaje się być bardzo prostym i szybkim zarobieniem sporej sumy pieniędzy. Po pewnym czasie pozytywny zapał jednak najczęściej maleje. Czy zatem warto podejmować tego typu działalność zarobkową?

Z całą pewnością zarabianie przez klikanie w płatne reklamy i odbieranie maili nie jest dla każdego. Tak naprawdę zarobić mogą na tym wyłącznie osoby, które posiadają bardzo rozbudowane siatki aktywnych poleconych. Są to użytkownicy, którzy po wejściu z adresu polecającego podanego przez nas zapiszą się do udziału w danym programie zarobkowym. Polecać możemy serwisy na wiele różnorodnych sposobów. Dobrym sposobem jest chociażby wykupienie płatnej reklamy w serwisach GPTR czy PTC w postaci bannera umieszczonego w górnej części strony. Zapłacimy wtedy tylko za unikalne wejścia na banner osób, które nie otrzymają za to zapłaty. Będą więc teoretycznie zainteresowane nie zarobkiem, ale właśnie zapisem do nowego programu zarobkowego.

Trzeba również wiedzieć, że nie każdy serwis GPTR pozwoli wypłacić zarobione pieniądze. Jeśli oferuje on stawki za klikanie przewyższające kwotę kilku groszy, a minimum do wypłaty wynosi ponad 50 zł, wtedy najprawdopodobniej zostaniemy oszukani. Istnieją jednak sprawdzone, działające od wielu lat serwisy, które są wypłacalne i uczciwe, a więc pozwalają na skuteczne zarabianie przez klikanie.Autor

BRU.pl Opublikowano 26 czerwca 2014, 19:18
Wyświetleń: 802